Magneetveldtherapie lijkt beetje aan te slaan bij tijdelijk beroemde eend in DK Hoograven
En hoe gaat het met de tijdelijk beroemde eend in Dierenkliniek Hoograven? Dat vertelt dierenarts en praktijkhouder Guus Blokland nuchter in een filmpje dat SBS Hart van Nederland vandaag (27 juni 2013) uitzond.
zielig hoopje
De door een jongeman van 15 geschopte eend werd twee dagen eerder als een zielig hoopje (met interne bloedingen en zwellingen) bijna dood binnen gebracht.
voorzichtige hoop
Dat in aanmerking genomen houdt Blokland de moed er in. De staartreflexen van het dier waren nog niet in orde, maar beweging in de poten geven voorzichtige hoop.
Als de behandeling (o.a. 2 maal daagse magneetveldtherapie) niet voldoende soelaas biedt, dan krijgt de toegetakelde eend echter een spuitje, vertelt de SBS-commentaarstem droog.