Blij met of boos over OV-aanbod in Hoograven.e.o? Op 9 april kunt u op het Stadhuis inspreken over (bezuinigingen op) buslijnen in Utrecht.
Nog steeds verbolgen over het verdwijnen van Lijn 6 uit Hoograven Òf wilt u iets anders (positiefs) kwijt over het openbaar vervoer?
Inspraak! Participatie!
- Dinsdag 9 april 2013 is er een (gemeente)raadsinformatieavond.
- U kunt meepraten over diverse onderwerpen, waaronder:
- (van 19.30 to 21.00u in de Raadzaal van het Stadhuis:)
- de geplande OV-dienstregeling 2014 én over de huidige OV-dienstregeling.
- (Zie ook de oproep van de SP hieromtrent)
zoooooooo klaar mee
Misschien is op 9 april haar zegje doen in het Stadhuis iets voor Carolien Verpalen uit de Hooft Graaflandstraat? Carolien mailde op 1 april 2013 de volgende tirade (die nièt bepaald als een ‘grap’ klonk):
“Heb het nu 3 maanden echt geprobeerd met lijn 1 maar wat een **** gebeuren zeg. Hoe kunnen we er voor zorgen dat we lijn 6 alsjeblieft weer terug krijgen?
Ik woon aan het begin van de Hooft Graaflandstraat, moet dus uitstappen bij de Karperstraat. Boodschappen doen bij het Smaragdplein….. fietsen.Tegenwoordig fiets ik dus maar naar het Smaragdplein om daar lijn 8 te nemen zodat je tenminste nog een beetje snel bij het station bent. Ik ben er zoooooooo klaar mee. Je hoort iedereen klagen en mopperen. Ik kan niet meer met de bus bij de dierenarts in Lunetten komen. In lijn 15 instappen met 2 honden? hahahaha. lijn 15 met een buggy of rollator*? Achterlijk bedacht. Sorry moest ik ff kwijt”.
@wijkkrantaanzet ik heb me opgegeven als spreker. Zou het fijn vinden als ik wist dat ik niet de enige was di lijn 6 terug wil.
— carolien verpalen (@rakolien) 4 april 2013
- Zie ook andere berichten over buslijnen en OV in Hoograven e.o. op deze site
- Zie ook: Advies aan B&W Utrecht over bussen in Hoograven eo van Wijkraad Zuid
- Zie ook: Totale ’toegankelijkheid’ minibusjes Lijn 15 (Hoograven) & 14 voor minder valide OV-gebruikers en verse ouders is ‘papieren werkelijkheid’
- Zie ook: “Laat Lijn 6 weer (in Hoograven) rijden”
- Zie ook: Brief dd 26-02-2013 van B&W aan het BRU (o.a. over de wenselijkheid om voor Utrecht-Zuid een ‘heroverweging’ te maken; zoals herinvoering van een halte bij het Hart van Hoograven op de Goylaan. Tevens zou minibusjeslijn 15 geëvalueerd en wellicht veranderd moeten worden)