Drempels in de Musketierlaan en Kastelenplanstsoen moeten snelheidsduivels in kinderrijke buurt aan banden leggen

VerkeersdrempelsKastelenplantsoenMusketierlaanSchetsIn de Musketierlaan en Kastelenplantsoen (vlakbij de basisscholen aan de Pagelaan en speelgelegenheden in Hoograven-Zuid) worden verkeers-drempels aangelegd om de snelheid van auto’s te temperen. De werkzaamheden beginnen eind oktober 2012 en de klus moet twee weken later geklaard zijn.

wijkbericht
Het volgende bericht is geknipt uit een Wijkbericht van het gemeentelijke Wijkbureau Zuid, die in delen van de Musketierlaan en het Kastelenplantsoen is verspreid.

U kunt het bericht hier online bekijken.

 VerkeersdrempelsKastelenplantsoenMusketierlaanTekstA

VerkeersdrempelsKastelenplantsoenMusketierlaanTekstB

 

VerkeersdrempelsKastelenplantsoenMusketierlaanTekstC

 

Deze site gebruikt cookies. Door verder te gaan gaat u akkoord met dit gebruik. meer informatie

Wij gebruiken cookies om ons websitebezoek te meten, en om bepaalde inhoud van derden (Youtube-filmpjes, Facebook- en Twitter-widgets) te tonen.

Sluiten