Selectieprocedure herbestemming Watertoren enigszins vertraagd

watertoren 200Achter de schermen wordt gewerkt aan de herbestemming van de markante Watertoren aan het Heuveloord (zie o.a.hier & hier).

Eind maart zou de gemeente aan zes geselecteerde partijen (ontwerpers van een exploitabele nieuwe bestemming voor de watertoren) meedelen hoe ze hun concept verder vorm zouden moeten geven.
Deze week werd bekend dat de benodigde voorbereidingen door de gemeente toch meer tijd vergen dan voorzien. Hoeveel tijd de gemeente nog nodig heeft is niet bekend. Het  geduld van de zes meedingers wordt dus nog even op de proef gesteld.
Of daardoor ook de streefdatum (‘juli 2011’) voor het ondertekenen van een contract, met de uiteindelijke winnaar van de selectierace, ook zou verschuiven is (nog) niet bekend.

Deze site gebruikt cookies. Door verder te gaan gaat u akkoord met dit gebruik. meer informatie

Wij gebruiken cookies om ons websitebezoek te meten, en om bepaalde inhoud van derden (Youtube-filmpjes, Facebook- en Twitter-widgets) te tonen.

Sluiten