Nieuw Rotsoord’s Next Kerst-Topmodel Verkiezing

kerststal.jpg

christmas_carol.jpg

Het jaarlijkse kerstfestijn op Dierenweide Nieuw Rotsoord (20 december vanaf 13.00 uur) lijkt erg leuk en gezellig te worden want er gebeurt van alles. Voor kinderen, maar misschien ook voor iets ouderen, is er nòg wat leuks te doen: verkleden! Kom op je kerstbest verkleed: als klassiek kerstfiguur (engel, Jozef, Maria, herder, drie koningen, enz.) of kom gekleed in Dickenssferen, dat wil zeggen in de mode van medio 19e eeuw.
De best verklede kinderen mogen een prijs van de Kestman in ontvangst nemen.

valkenierkerstfeest.jpgEn de valkenier is 20 december ook weer van de partij op Nieuw Rotsoord: met een valk en andere roofvogels..

Deze site gebruikt cookies. Door verder te gaan gaat u akkoord met dit gebruik. meer informatie

Wij gebruiken cookies om ons websitebezoek te meten, en om bepaalde inhoud van derden (Youtube-filmpjes, Facebook- en Twitter-widgets) te tonen.

Sluiten